Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zmiana formy prawnej firmy 0
Zmiana formy prawnej firmy

Polski Ład i jego efekty dla systemu podatkowego skłoniły wielu przedsiębiorców do rozważań nad właściwą formą prawną ich firm. Spływa do nas wiele pytań od podatników w tej sprawie. Najczęstsze pytanie, to czy po zmianie formy prawnej potrzebna jest wymiana kasy fiskalnej?

czytaj całość »
Różnica między mobilną a stacjonarną drukarką fiskalną 0
Różnica między mobilną a stacjonarną drukarką fiskalną

Właściciele firm dopiero wchodzących na rynek bardzo często stoją przed dylematem, jakie urządzenie fiskalne wybrać. Zdecydowanie się na konkretne rozwiązanie ma ogromne znaczenie, ponieważ na początkowym etapie prowadzenia działalności wszelkie koszty ponoszone z tego tytułu, odgrywają kluczową rolę. Warto zatem jeszcze przed dokonaniem zakupu, dowiedzieć się jak najwięcej na temat drukarek mobilnych i stacjonarnych po to, by wybrać produkt dostosowany konkretnie do firmy. Czym wyróżniają się oba urządzenia?

czytaj całość »
Drukarka fiskalna - gdzie się sprawdzi? 0
Drukarka fiskalna - gdzie się sprawdzi?

Podczas wybierania drukarki fiskalnej, przedsiębiorcy powinni się kierować specyfiką prowadzonej działalności. Na rynku dostępny jest, bowiem szeroki wybór urządzeń, różniących się oprogramowaniem, funkcjonowaniem i ceną. Czym się, zatem kierować przy zakupie drukarki fiskalnej?

czytaj całość »
5 błędów popełnianych przy wyborze kasy fiskalnej 0
5 błędów popełnianych przy wyborze kasy fiskalnej

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnorodnych sprzętów elektronicznych, które ułatwiają codzienną pracę. Należą do nich również nowoczesne kasy fiskalne. Decydując się jednak na zakup odpowiedniego sprzętu, należy dokładnie przeanalizować swój wybór, by nie kupić nieprzydatnej dla swojej firmy kasy. Problem z tym mają zwłaszcza osoby, które dopiero otwierają swoje przedsiębiorstwa i potrzebują kupić pierwszą kasę fiskalną. Jakie zatem błędy bardzo często popełnia się podczas wyboru odpowiedniej kasy fiskalnej? Zapraszamy do przeczytania artykułu!

czytaj całość »
Kasy Online w HORECA 0
Kasy Online w HORECA

Przypominamy że w wyniku przesunięcia obowiązku stosowania kas online o pół roku w poszczególnych branżach, cała branża HORECA od 1 stycznia 2021r. musi stosować urządzenia fiskalne ONLINE.

czytaj całość »
Nowa kasa NANO II Online 0
Nowa kasa fiskalna NANO II Online

Prezentujemy najnowszą kasę Novitus NANO II - nową odsłonę legendy. Nowe urządzenie spełni Twoje oczekiwania i będzie dobrze służyć przez wszystkie lata użytkowania! Kasa posiada wszystko za co były uwielbiane jej poprzednie wersje - kompaktowe rozmiary i ergonomiczny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę oraz wymienny akumulator.

czytaj całość »

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl