Zdalne zarządzanie sprzedażą

Zdalne zarządzanie sprzedażą

Jeśli jesteś właścicielem sieci punktów handlowych i chcesz sprawnie zarządzać swoim biznesem? Koniecznie wypróbuj najnowocześniejszy system zarządzania sprzedażą, idealnie współpracujący z  kasami fiskalnymi Novitus. To zaawansowana technologicznie usługa chmurowa umożliwiająca zdalne zarządzanie swoim biznesem na kasach Next, One, Link i Nano.

Dzięki modułowi “Centrala sklepów”  łatwo podłączysz konta na urządzeniach fiskalnych do konta Centrali, co umożliwi prowadzenie centralnej bazy towarowej oraz automatyczne raportowanie do konta Centrali. Teraz, aby wprowadzić zmianę na danej kasie fiskalnej, nie musisz już tego robić ręcznie na każdym urządzeniu. Wystarczy, że zdalnie połączysz się z kasą, logując się na swoim koncie z dowolnego miejsca na świecie.

Moduł dostępny jest  za 10 zł netto za urządzenie! Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie masz możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego aby samemu odkryć i przetestować wszystkie możliwości swojej kasy Novitus i systemu NoviCloud - https://system.novicloud.pl/#!rejestracja

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl