Opcje przeglądania
Producent
Urządzenie ONLINE
Klawiatura
Długość rolki
Opcja WiFi
Opcja GSM
Komunikacja z repozytorium
Cena
  • od
    do

Kasoterminal to połączenie kasy fiskalnej online z terminalem płatniczym.

Kasoterminale

Kasoterminal ELZAB K2 PAY Kasoterminal ELZAB K2 PAY
Producent: ELZAB
Cena:

982,77 zł

Cena netto: 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Wysokiej jakości kasy fiskalne renomowanych marek

Kasy fiskalne stanowią obowiązkowy punkt wyposażenia wielu punktów handlowych. Są koniecznością dla podatników prowadzących sprzedaż towarów i usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych, jeżeli ich obroty  przekraczają 20 tysięcy złotych (lub mniej jeżeli rozpoczęli działalność w bieżącym roku rozrachunkowym), lub prowadzą działalność wyłączoną z wspomnianego zwolnienia. Dużą popularnością na rynku cieszą się mobilne kasy fiskalne Posnet i Novitus. Znaleźć je można oczywiście w naszej ofercie. Są one idealne dla osób, które prowadzą taką działalność gospodarczą jak handel obwoźny, lub świadczą usługi w terenie. W przypadku przedsiębiorców prowadzących działalność stacjonarną lepszym rozwiązaniem okazać się może kasa fiskalna z szufladą kasową. Takie urządzenia sprawdzają się np. w gastronomii czy w większych sklepach. 

Jakie kasy fiskalne wybrać w Bielsku-Białej?

Każda osoba, która rozpoczyna własną działalność gospodarczą w Bielsku-Białej powinna zdawać sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej kasy fiskalnej. Warto w tym przypadku zwrócić szczególną uwagę na kwestię serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nawet, gdy kasa fiskalna nie ulegnie awarii, trzeba ją regularnie poddawać przeglądom okresowym. Lepiej jest zdecydować się na lokalną firmę z Bielska. Dlaczego? Wówczas odległość od serwisu, a co za tym idzie czas reakcji nie jest duży. Dodatkowo wysyłanie sprzętu kurierem np. do Krakowa czy Katowic nie jest rozwiązaniem zbyt wygodnym. Zresztą w przypadku braku kasy fiskalnej, nie można prowadzić dalej sprzedaży. Podobnie jest w przypadku ewentualnych awarii. Lokalny serwis z Bielska-Białej na pewno szybciej naprawi kasy fiskalne Novitus, ELZAB i Posnet niż firma z odległej miejscowości, mimo że urządzenie zostało tam zakupione. Często dopiero po pierwszych tygodniach obcowania z kasą fiskalną pojawiają się dodatkowe pytania i wątpliwości, które zdecydowanie prościej jest wyjaśnić lokalnie na spotkaniu z serwisantem w siedzibie firmy.  

Do czego wykorzystywane są kasy fiskalne i jakie modele warto wybierać?

Kasy fiskalne to urządzenia służące do rejestrowania sprzedaży usług lub towarów na rzecz osób fizycznych i rolników ryczałtowych. Klienci otrzymują w tym przypadku wydruki w formie paragonów. Sprawne kasy fiskalne są  potrzebne do zachowania ciągłości ewidencji sprzedaży. Nowoczesne kasy fiskalne oprócz paragonów, potrafią drukować faktury, zamówienia kuchenne i liczne wydruki niefiskalne. Dlatego warto stawiać na modele innowacyjne i sprawdzone. Jeśli urządzenie się zepsuje, to zgodnie z obowiązującymi przepisami, trzeba skorzystać z kasy rezerwowej. To jednak rozwiązanie mało popularne, bo kosztowne. Dlatego warto stawiać na kasy fiskalne renomowanych marek. Niska cena nie idzie zazwyczaj w parze z wysoką jakością. Warto wybierać firmy lokalne, które w razie problemów zapewniają szybki czas reakcji. 

Wysokiej jakości kasy fiskalne online

Kasy fiskalne online to  kategoria sprzętu elektronicznego, który komunikuje się z Centralnym Rejestrem Kas. System ten gromadzi takie dane jak paragony, raporty dobowe, dokumenty niefiskalne czy informacje o przeglądach okresowych kas fiskalnych. Urządzenia tego typu wymagają stałego podłączenia do sieci, dlatego warto omówić ten aspekt z naszym specjalistą. W ofercie posiadamy rozwiązania łączące się z siecią przewodowo, bezprzewodowo poprzez sieć WiFi, jak i rozwiązania w pełni mobile łączące się przez sieć komórkową. Nasze kasy fiskalne NOVITUS, ELZAB i POSNET działające online z pewnością sprawdzą się podczas prowadzenia niejednej działalności gospodarczej w Bielsku-Białej i nie tylko. Przekonaj się o tym sam!

Praktyczne i funkcjonalne kasy fiskalne w Bielsku-Białej

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że klienci naszego sklepu mają różne potrzeby. Dlatego nieustannie rozbudowujemy nasz asortyment, oferując coraz to nowe modele kas fiskalnych renomowanych marek. Proponujemy szeroką gamę urządzeń wysokiej jakości, które sprawdzają się w każdych warunkach.  Są to codzienne narzędzia pracy każdego przedsiębiorcy, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl