Sprawdzarka cen to urządzenie, bez którego nie można sobie wyobrazić funkcjonowania różnych placówek handlowych. Zamontowanie systemów w małych bądź dużych sklepach to nie tylko wymóg prawny, lecz przede wszystkim pomocne rozwiązanie, które ułatwia klientom zakupy, jednocześnie odciążając pracowników. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości sprawdzarki cen marki ELZAB, które zostały zaprojektowane do pracy w sieci LAN.

Sprawdzarki cen do kodów kreskowych

Sprawdzarka cen ELZAB LFT 2D Sprawdzarka cen ELZAB LFT 2D
Producent: ELZAB
Cena:

2 189,00 zł

Cena netto: 1 779,67 zł

szt.
zobacz więcej
Sprawdzarka cen ELZAB LLT Sprawdzarka cen ELZAB LLT
Producent: ELZAB
Cena:

1 770,00 zł

Cena netto: 1 439,02 zł

szt.
zobacz więcej
Sprawdzarka cen ELZAB LWT Sprawdzarka cen ELZAB LWT
Producent: ELZAB
Cena:

2 496,00 zł

Cena netto: 2 029,27 zł

szt.
zobacz więcej

Sprawdzarka cen - niezbędny element każdego sklepu

Precyzyjne i proste w użytkowaniu sprawdzarki to funkcjonalne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w żadnym punkcie handlowym. Dzięki czytnikowi kodów kreskowych i podświetlanemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości możliwe jest szybkie i bezproblemowe sprawdzenie ceny wybranego produktu, a także graficzna prezentacja wszelkich informacji dotyczących określonego towaru, reklam oraz aktualnych akcji promocyjnych.

Odczytanie kodu kreskowego odbywa się przy użyciu specjalnego czytnika:

  • liniowego, który wymaga ustawienia produktu pod konkretnym kątem,
  • area imager 2D, która pozwala odczytać kod kreskowy zarówno w 1D, jak i 2D, i to bez potrzeby odpowiedniego ustawienia towaru,
  • wielokierunkowego laserowego, który umożliwia w szybki i łatwy sposób sprawdzenie kodu z większej odległości niż w pozostałych przypadkach.

Sprawdzarki dostępne w tti.pl zostały wyposażone w funkcje głosowe po to, by pomóc osobom, które mają problemy z samodzielnym odczytywaniem informacji z wyświetlacza. Możliwe jest ustawienie głosu zarówno żeńskiego, jak i męskiego.

Jak działa sprawdzarka cen?

Sprawdzarki są zintegrowane z programem zarządzającym. Oznacza to, że urządzenia łączą się z bazą danych w trakcie odczytywania kodu kreskowego, dzięki czemu pokazywane na wyświetlaczu ceny są zawsze aktualne.

Nasze sprawdzarki przeznaczone są do montowania na ścianach i słupach za pomocą specjalnego uchwytu. Ich montaż jest niezwykle prosty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl