Zwrot za zakup kasy fiskalnej jeszcze łatwiej

Zwrot za zakup kasy fiskalnej jeszcze łatwiej

Dzięki nowym funkcjonalnościom wprowadzonym przez Urząd Skarbowy możesz złożyć swój wniosek o zwrot 700 zł za zakup kasy fiskalnej przez internet na e-Urząd Skarbowy! Usługa jest dostępna zarówno dla osób fizycznych jak i organizacji.
e-Urząd Skarbowy to nowoczesny, ogólnodostępny kanał komunikacji na linii urząd skarbowy – klient dostępny na podatki.gov.pl. Pozwala szybko i wygodnie załatwić sprawy podatkowe, bez wizyty w urzędzie skarbowym, na poczcie czy w banku.

Kreator wniosku prowadzi użytkownika krok po kroku, wskazując pola obowiązkowe oraz umożliwiając dodanie wymaganych dokumentów, które potwierdzają prawo do ulgi.

Ponadto dostępna jest jeszcze jedna funkcjonalność - Salda i rozliczenia na koncie organizacji.

Dzięki tej usłudze podatnicy i płatnicy mogą zweryfikować salda i szczegóły rozliczeń z urzędem skarbowym. W pierwszej kolejności usługa została uruchomiona dla osób fizycznych. Od 27 września br. mogą z niej korzystać również organizacje. Na swoim koncie w e-US mogą sprawdzić salda i szczegóły rozliczeń w podatkach dochodowych, podatku od towarów i usług oraz podatku od czynności cywilnoprawnych.

Usługa prezentuje zaksięgowane deklaracje i zeznania podatkowe, ich rozliczenie, dokonane wpłaty (z uwzględnieniem pobranych odsetek), zrealizowane zwroty, wpłaty, które ze względu na nieprawidłowy opis nie zostały zaksięgowane na właściwym koncie oraz inne szczegóły rozliczeń.

Na koncie organizacji dostępne będą również informacje np. o wystawionym upomnieniu, tytule wykonawczym czy zalecanym kontakcie z urzędem skarbowym w sytuacji złożenia błędnie wypełnionego dokumentu.

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl