Wagi kontrolne do sklepów

Waga DIBAL PS-50

Waga DIBAL PS-50
Waga DIBAL PS-50

Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie. Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

Cena: 713,00 zł (netto: 579,67 zł )
szt.

Waga ELZAB Prima 2

Waga ELZAB Prima 2
Waga ELZAB Prima 2

Waga ELZAB Prima 2 jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy lub USB. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia.

Cena: 1 044,00 zł (netto: 848,78 zł )
szt.

Waga FAWAG WS-1

Waga FAWAG WS-1
Waga FAWAG WS-1

Waga FAWAG WS-1 to nowoczesna i uniwersalna waga kontrolna, dedykowana do placówek handlowych, przemysłowych, magazynów, gastronomii, na giełdy oraz targowiska. Wyposażona jest w dużą szalkę ze stali nierdzewnej, która pozwala na łatwe ważenie towarów o nietypowych lub dużych rozmiarach. Niska platforma zapewnia swobodną pracę przy stanowisku. Standardowe interfejsy RS-232 i USB pozwalają na swobodną komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub urządzeniem mobilnym.

Cena: 1 105,00 zł (netto: 898,37 zł )
szt.

Waga WAGA FAWAG DS-1

Waga WAGA FAWAG DS-1
Waga WAGA FAWAG DS-1

Waga przeznaczona do integracji z kasami POSNET: REVO EJ/ONLINE, NEO XL/ONLINE, ERGO EJ/ONLINE.

Cena: 552,00 zł (netto: 448,78 zł )
szt.

Nowoczesne wagi do sklepów

Wagi sklepowe to urządzenia szeroko wykorzystywane w sklepach, magazynach, hurtowniach oraz innych miejscach sprzedających produkty ważone. Jako TTi oferujemy wagi kalkulacyjne, wagi kontrolne, wagi etykietujące oraz wago skanery – każde z tych urządzeń różni się funkcjonalnością, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb. 

Wago skaner, waga kalkulacyjna czy waga etykietująca?

Waga kontrolna to proste w obsłudze urządzenie, które umożliwia ważenie produktów. Waga kalkulacyjna, jest udoskonalona wersją wagi kontrolnej – z jej ekranu wyczytamy nie tylko wagę produktu, ale również cenę, jaką ma za niego zapłacić klient. Wago-skaner jest urządzeniem pozwalającym na jednoczesne ważenie i skanowanie kodów produktów, co pozwala szybszą obsługę klienta i lepszą kontrolę stanów magazynowych. Wagi etykietujące to urządzenia niezastąpione w spożywczych sklepach wielkopowierzchniowych – po zważeniu produktów, ich cena jednostkowa, cena za daną wagę oraz kod produktu drukowany jest na samoprzylepnej etykiecie.

Niezawodne działanie nawet bez stałego źródła zasilania

W ofercie TTi znajdziesz wagi działające na własnych akumulatorach. Modele takie jak Waga PS-50 mogą pracować nawet 100 godzin na własnym akumulatorze. Możliwość pracy modelu PS-50 w bardzo niskich temperaturach sprawia, że znajduje on szerokie zastosowanie w handlu bazarowym.

Waga podłączana do kasy fiskalnej

W ofercie TTi znajdziesz wagi podłączane do komputera z systemem POS, różnych typów kas fiskalnych oraz innych urządzeń peryferyjnych. Sprawdź, czy urządzenie, które zamierzasz kupić posiada wbudowany interfejs RS 232 lub USB i zobacz, jak bardzo współpraca wagi i komputera, może usprawnić obsługę klienta.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl