Opcje przeglądania
Producent
Wyświetlacz na słupku
Obciążenie maksymalne
Interfejs RS232
Cena

Wagi kalkulacyjne

Waga DIBAL G-325

Waga DIBAL G-325
Waga DIBAL G-325

Waga DIBAL G-325 to kolejna propozycja firmy TTi w zakresie wag kalkulacyjnych.

Cena: 1 242,00 zł (netto: 1 009,76 zł )
szt.

Waga kalkulacyjna to urządzenie dobrze znane właścicielom i pracownikom sklepów, hurtowni i magazynów obracających różnorodnym lekkim towarem – artykułami spożywczymi, drobnymi kamieniami czy nawet odzieżą. Urządzenie to pozwala na dokładne zważenie przy jednoczesnym podaniu ceny danego produktu.

Wagi kalkulacyjne z wyświetlaczem na wysięgniku

Waga kalkulacyjna z wyświetlaczem na wysięgniku znajdzie zastosowanie w sklepach spożywczych, a także wszędzie tam, gdzie towar podawany jest zza lady – waga i wartość produktu jest wyświetlana klientowi na alfanumerycznym ekranie, natomiast sprzedawca widzi te same dane na ekranie wbudowanym w obudowę urządzenia. Przykładem takiej wagi jest DIBAL G-325. Korzystanie z wagi z ekranem dla klienta wpływa na sprawniejszą realizację zamówień, a więc podnosi standard obsługi.

Wagi kalkulacyjne do magazynu, hurtowni i innych chłodnych pomieszczeń

Warunki panujące w dużych otwartych przestrzeniach, nie zawsze sprzyjają poprawnemu działaniu sprzętu elektronicznego. Urządzenia takie jak waga DIBAL SPC-T RS mogą pracować w temperaturach ujemnych wynoszących nawet -10°C, co sprawia, że można je stosować w chłodnych przeładowniach czy magazynach. 

W ofercie TTi znajdziesz wagi przygotowane do pracy w trudnych warunkach. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia posiadają czytelne, podświetlane ekrany ciekłokrystaliczne, dzięki czemu odczytasz z nich dane nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Wagi mogą również działać bez prądu, wbudowany akumulator w wyżej wymienionym modelu pozwala na pracę do 100 godzin bez zasilania sieciowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl