Nowoczesne szuflady kasowe

Szuflada NOVITUS EC-350

Szuflada NOVITUS EC-350
Szuflada NOVITUS EC-350

Solidna szuflada w metalowej obudowie. Wyposażona w przewód łączący z kasą o długości 1 m oraz zamek trójpozycyjny (otwarcie szuflady kluczem, otwieranie elektromagnesem, zablokowanie kluczem)

Cena: 369,00 zł (netto: 300,00 zł )
szt.

Szuflada NOVITUS EC-350 aktywna

Szuflada NOVITUS EC-350 aktywna
Szuflada NOVITUS EC-350 aktywna

Solidna szuflada w metalowej obudowie. Dedykowana do wybranych kas i drukarek NOVITUS

Cena: 399,00 zł (netto: 324,39 zł )

Szuflady kasowe pozwalają na wygodne i bezpieczne przechowywanie gotówki na stanowisku kasowym. Stanowią uzupełnienie każdej kasy – dzięki specjalnym przegrodom wewnątrz szuflady, banknoty, monety, kupony i bony są zawsze pod ręką sprzedawcy. Szuflady kasowe są szeroko wykorzystywane w sklepach, hurtowniach, instytucjach kulturalnych czy na kasach koncertowych.

Ciche działanie – szuflady kasowe z runnerami

Jeśli szukasz szuflady kasowej która będzie się cicho wysuwać, zwróć uwagę na szuflady kasowe z runnerami. Zastosowanie runnerów w miejsce tradycyjnych łożysk sprawia, że urządzenia działają cicho i nie zacinają się.

Do wykorzystania w pomieszczeniach i na zewnątrz

Szuflady kasowe wykorzystywane są na przykład w trakcie imprez plenerowych. Modele takie jak ACLAS 410S są przystosowane również do pracy w terenie. Szuflada ACLAS 410S jest pokryta specjalną powłoką antykorozyjną, dzięki czemu możesz z niej korzystać nawet w trudnych warunkach.

Szeroki wybór dostępnych rozmiarów

Dopasuj rozmiar szuflady do wielkości stanowiska kasowego – poszczególne modele szuflad kasowych dostępne są w różnych rozmiarach. Pozwala to na zaaranżowanie ergonomicznego stanowiska pracy – jego poszczególne elementy nie powinny ograniczać swobody ruchów kasjera.

Szuflada kasowa aktywna

Szuflady aktywne obsługiwane są przez kasy lub inne urządzenia peryferyjne. Szuflada odbiera sygnał logiczny od urządzeń zewnętrznych za pośrednictwem złącza RS232 (RJ45), RJ12 (SK01), Mini Jack (SK 02) lub D-SUB (SK 04). Ze względu na szeroki wybór dostępnych szuflad kasowych, polecamy sprawdzić, czy wybrany model jest zgodny z posiadanym modelem kasy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl