Proste i szybkie sprawdzanie cen towarów? To możliwe dzięki czytnikom POS najnowszej generacji. Urządzenia umożliwiają przeprowadzenie wielu automatycznych operacji oraz bezproblemowy i natychmiastowy odczyt kodów kreskowych. W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości sprawdzarki POS firmy ELZAB, które sprawdzą się zarówno w mniejszych placówkach handlowych o niewielkim natężeniu ruchu, jak i większych z dużym przepływem klientów.

Systemy POS

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LLT

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LLT
Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LLT

Sprawdzarka LLT nowej generacji sprawdzarek ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN.

Cena: 1 538,00 zł (netto: 1 250,41 zł )
szt.

Systemy POS Online Sprawdzarka LFT 2D

Systemy POS Online Sprawdzarka LFT 2D
Systemy POS Online Sprawdzarka LFT 2D

Sprawdzarka LFT 2D to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Cena: 1 956,00 zł (netto: 1 590,24 zł )
szt.

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LWT

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LWT
Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LWT

Sprawdzarka LWT nowej generacji sprawdzarek ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Cena: 2 263,00 zł (netto: 1 839,84 zł )
szt.

Dlaczego warto zdecydować się na czytniki POS?

Podstawową funkcją czytników POS jest sprawdzanie i wyświetlanie cen konkretnych produktów, jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, specjalnego wyświetlacza graficznego oraz konstrukcji, urządzenia nie tylko odczytują kody kreskowe, lecz także prezentują informacje związane z danym towarem, reklamy, a nawet akcje promocyjne przeprowadzane przez placówkę handlową.

Nowoczesne czytniki POS posiadają również opcję dźwiękowego odtwarzania cen produktów, co jest niezwykle ważne w przypadku osób, które mają problemy z odczytywaniem informacji z wyświetlacza.

Ponadto pod urządzenia można podpiąć czytnik ręczny w sytuacjach, gdy dany towar ma zbyt duże wymiary i zeskanowanie kodu kreskowego jest utrudnione.

Czytnik POS - wielofunkcyjne rozwiązanie

W zależności od sprawdzarki, nasi klienci mogą wybrać czytnik:

  • liniowy, czyli linear imager, który jest niezwykle ekonomiczny, jednakże wymaga właściwego ustawienia produktu,
  • area imager 2D, która umożliwia odczyt kodu kreskowego w 1D i 2D, bez konieczności prawidłowego ustawienia towaru,
  • wielokierunkowy laserowy, który pozwala w prosty sposób odczytać kod, nawet z większej odległości.

Dostępne w tti.pl urządzenia mogą zostać zamontowane zarówno na ścianie, jak i na słupie dzięki specjalnej płycie mocującej. Istnieje również możliwość ich instalacji na uchwycie bądź wysięgniku.

Czytniki POS połączone są z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN. Zasilanie i transmisja danych nie wymagają prowadzenia kilku kabli, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Maksymalna odległość urządzenia od modułu zasilania wynosi aż 100 metrów.

Nawet w przypadku dużej liczby czytników w punkcie handlowym, wyświetlanie danych dotyczących produktu odbywa się natychmiastowo.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl