Średnie kasy fiskalne

Średnie kasy fiskalne przeznaczone są głównie dla jednoosobowych działalności gospodarczych, ale zastosowanie znajdują również w nieco większych przedsiębiorstwach handlowych, spółkach i niewielkich sklepach wielobranżowych. Oferujemy sprzedaż nowoczesnych i wysokojakościowych średnich kas fiskalnych od znanych i polecanych producentów w branży. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie, sprzedawane są w przystępnych cenach. Jeśli poszukujesz doradztwa technicznego, gdyż nie wiesz, na jakie urządzenie warto się zdecydować, koniecznie się z nami skontaktuj, z chęcią pomożemy Ci podjąć ostateczną decyzję.

Nowoczesne urządzenia

Sprzęt ten jest nieco większy i wydajniejszy niż kasy małe i mobilne, natomiast z pewnością ma trochę mniej funkcji niż typowa duża kasa fiskalna. Szereg zastosowań sprawia, że średnie kasy są naprawdę popularnymi urządzeniami. Dzięki nim, m.in. przeliczysz raporty niefiskalne, które ułatwiają rozliczanie kasjerów. Dostępne w naszym asortymencie kasy łączą się przy pomocy Wi-Fi online również z zewnętrznymi systemami sprzedaży, mają także wbudowane akumulatory. Co istotne, sprzęt ten może również, m.in. współpracować z wagami, z systemem obsługi kart rabatowych, czy lojalnościowych.
Średnie kasy fiskalne dostępne w naszym asortymencie to produkty wysokojakościowe. Obudowa tych urządzeń została wykonana z trwałego tworzywa, kasy odporne są na drobne uszkodzenia mechaniczne. Mają również ciekawy, nowoczesny design.

Średnie kasy fiskalne

Kasy fiskalne NOVITUS NEXT ONLINE

Kasy fiskalne NOVITUS NEXT ONLINE
Kasy fiskalne NOVITUS NEXT ONLINE

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu. Novitus NEXT Online to kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

Cena: 2 792,00 zł 2 939,00 zł (netto: 2 269,92 zł 2 389,43 zł )
szt.
  • promocja
  • nowość

Kasy fiskalne NOVITUS SENTO ONLINE

Kasy fiskalne NOVITUS SENTO ONLINE
Kasy fiskalne NOVITUS SENTO ONLINE

Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

Cena: 2 200,00 zł (netto: 1 788,62 zł )
szt.

Kasy fiskalne POSNET REVO ONLINE

Kasy fiskalne POSNET REVO ONLINE
Kasy fiskalne POSNET REVO ONLINE

Kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO ONLINE z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

Cena: 2 151,00 zł (netto: 1 748,78 zł )
szt.

Kasy fiskalne ELZAB JOTA ONLINE

Kasy fiskalne ELZAB JOTA ONLINE
Kasy fiskalne ELZAB JOTA ONLINE

Kasa ELZAB Jota ONLINE to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną. Przeznaczona do pracy w sklepach spożywczych, mięsnych, cukierniach, piekarniach, małej gastronomii.

Cena: 2 325,00 zł (netto: 1 890,24 zł )
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl