Sprawdzarka cen to urządzenie, bez którego nie można sobie wyobrazić funkcjonowania różnych placówek handlowych. Zamontowanie systemów w małych bądź dużych sklepach to nie tylko wymóg prawny, lecz przede wszystkim pomocne rozwiązanie, które ułatwia klientom zakupy, jednocześnie odciążając pracowników. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości sprawdzarki cen marki ELZAB, które zostały zaprojektowane do pracy w sieci LAN.

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LLT

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LLT
Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LLT

Sprawdzarka LLT nowej generacji sprawdzarek ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN.

Cena: 1 538,00 zł (netto: 1 250,41 zł )
szt.

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LWT

Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LWT
Systemy POS Online Sprawdzarka cen ELZAB LWT

Sprawdzarka LWT nowej generacji sprawdzarek ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Cena: 2 263,00 zł (netto: 1 839,84 zł )
szt.

Systemy POS Online Sprawdzarka LFT 2D

Systemy POS Online Sprawdzarka LFT 2D
Systemy POS Online Sprawdzarka LFT 2D

Sprawdzarka LFT 2D to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Cena: 1 956,00 zł (netto: 1 590,24 zł )
szt.

Sprawdzarka cen - niezbędny element każdego sklepu

Precyzyjne i proste w użytkowaniu sprawdzarki to funkcjonalne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w żadnym punkcie handlowym. Dzięki czytnikowi kodów kreskowych i podświetlanemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości możliwe jest szybkie i bezproblemowe sprawdzenie ceny wybranego produktu, a także graficzna prezentacja wszelkich informacji dotyczących określonego towaru, reklam oraz aktualnych akcji promocyjnych.

Odczytanie kodu kreskowego odbywa się przy użyciu specjalnego czytnika:

  • liniowego, który wymaga ustawienia produktu pod konkretnym kątem,
  • area imager 2D, która pozwala odczytać kod kreskowy zarówno w 1D, jak i 2D, i to bez potrzeby odpowiedniego ustawienia towaru,
  • wielokierunkowego laserowego, który umożliwia w szybki i łatwy sposób sprawdzenie kodu z większej odległości niż w pozostałych przypadkach.

Sprawdzarki dostępne w tti.pl zostały wyposażone w funkcje głosowe po to, by pomóc osobom, które mają problemy z samodzielnym odczytywaniem informacji z wyświetlacza. Możliwe jest ustawienie głosu zarówno żeńskiego, jak i męskiego.

Jak działa sprawdzarka cen?

Sprawdzarki są zintegrowane z programem zarządzającym. Oznacza to, że urządzenia łączą się z bazą danych w trakcie odczytywania kodu kreskowego, dzięki czemu pokazywane na wyświetlaczu ceny są zawsze aktualne.

Nasze sprawdzarki przeznaczone są do montowania na ścianach i słupach za pomocą specjalnego uchwytu. Ich montaż jest niezwykle prosty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl