Opcje przeglądania

To samodzielne urządzenia elektroniczne pozwalające na rejestrację obrotu oraz kwot podatku należnego ze sprzedaży. W zależności od konfiguracji mogą pracować jako urządzenia w pełni autonomiczne lub stanowić element większej infrastruktury stanowiąc narzędzie do zarządzania każdym rodzajem biznesu.

Kasy fiskalne ELZAB MINI LT ONLINE

Kasy fiskalne ELZAB MINI LT ONLINE
Kasy fiskalne ELZAB MINI LT ONLINE

ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji cieszącej się niesłabnącym powodzeniem kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną.
Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE.

Cena: 1 700,00 zł (netto: 1 382,11 zł )
szt.

Kasy fiskalne ELZAB MINI ONLINE

Kasy fiskalne ELZAB MINI ONLINE
Kasy fiskalne ELZAB MINI ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku teraz dostępna w wersji ONLINE.
ELZAB Mini ONLINE to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.
Mała, prosta w obsłudze kasa z wydajnym akumulatorem. Dedykowana dla małych placówek handlowych, jak i punktów usługowych. Przeznaczona do pracy stacjonarnej.
Wyposażona w złącze LAN, posiada możliwość rozszerzenia o opcjonalnie montowany moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS), który możesz wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Cena: 1 700,00 zł (netto: 1 382,11 zł )
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl