Kasy fiskalne do Hoteli

Drukarki fiskalne NOVITUS HD ONLINE

Drukarki fiskalne NOVITUS HD ONLINE
Drukarki fiskalne NOVITUS HD ONLINE

Drukarka Novitus HD online to urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku drukarek fiskalnych.

Cena: 3 677,70 zł (netto: 2 990,00 zł )
szt.

Kasy fiskalne NOVITUS NEXT ONLINE

Kasy fiskalne NOVITUS NEXT ONLINE
Kasy fiskalne NOVITUS NEXT ONLINE

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu. Novitus NEXT Online to kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

Cena: 2 792,00 zł 2 939,00 zł (netto: 2 269,92 zł 2 389,43 zł )
szt.
  • promocja
  • nowość

Drukarki fiskalne NOVITUS BONO ONLINE

Drukarki fiskalne NOVITUS BONO ONLINE
Drukarki fiskalne NOVITUS BONO ONLINE

Drukarka fiskalna BONO Online posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym trafiła do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

Cena: 3 062,70 zł (netto: 2 490,00 zł )
szt.

Drukarki fiskalne NOVITUS DEON ONLINE

Drukarki fiskalne NOVITUS DEON ONLINE
Drukarki fiskalne NOVITUS DEON ONLINE

DEON Online odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki.

Cena: 2 592,00 zł 2 816,70 zł (netto: 2 107,32 zł 2 290,00 zł )
szt.
  • promocja

Drukarki fiskalne POSNET THERMAL XL2 ONLINE

Drukarki fiskalne POSNET THERMAL XL2 ONLINE
Drukarki fiskalne POSNET THERMAL XL2 ONLINE

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

Cena: 3 316,00 zł 3 565,00 zł (netto: 2 695,93 zł 2 898,37 zł )
  • promocja

Drukarki fiskalne POSNET TRIO ONLINE

Drukarki fiskalne POSNET TRIO ONLINE
Drukarki fiskalne POSNET TRIO ONLINE

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u. Została nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem.

Cena: 2 950,00 zł (netto: 2 398,37 zł )
szt.

Drukarki fiskalne ELZAB CUBE ONLINE

Drukarki fiskalne ELZAB CUBE ONLINE
Drukarki fiskalne ELZAB CUBE ONLINE

Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka.

Cena: 3 450,00 zł (netto: 2 804,88 zł )
szt.

Kasy fiskalne do hoteli

W branży hotelowej mobilność jest niezwykle istotna – z tego też względu, w większości hoteli spotkamy komputery z systemem POS i stałym dostępem do internetu oraz dołączoną drukarką fiskalną. Kiedy jednak nie mamy możliwości podłączenia komputera na danym stanowisku pracy, to mobilna kasa fiskalna z dołączonym tabletem jest urządzeniem niezastąpionym i pozwalającym na wygodne weryfikowanie rezerwacji online. W ofercie TTi znajdziesz kasy fiskalne odpowiednie do pracy w każdych warunkach – również hotelowych. Kasy fiskalne takie jak NOVITIUS NEXT ONLINE to urządzenia stworzone z myślą o szybkiej obsłudze klienta w recepcji hotelowej.

Drukarki fiskalne do hoteli

Obok kasy, to właśnie drukarka fiskalna jest jednym z dwóch podstawowych urządzeń, które powinny znaleźć się w każdej recepcji hotelowej. Zwróć uwagę na różnorodność oferowanych modeli. Drukarka fiskalna z ekranem na wysięgniku taka jak NOVITUS HD ONLINE znajdzie zastosowanie w barze lub sklepie hotelowym – w trakcie kiedy pracownik wprowadza dane w systemie POS, klient widzi na ekranie drukarki stan swojego zamówienia. Mała i kompaktowa drukarka kasowa NOVITUS DEON ONLINE może zostać wykorzystana w ciasnych stanowiskach, ponieważ nie zajmie zbyt wiele cennej przestrzeni.

Czy każdy hotel musi posiadać kasę fiskalną?

Rejestrowanie wpłat otrzymanych od gości wynajmujących pokoje jest obowiązkiem właściciela każdego obiektu wypoczynkowego. Kasa służy do prowadzenia ewidencji zawieranych transakcji – dlatego kasa fiskalna w hostelu, hotelu lub podobnym obiekcie jest niezbędna i wymagana przez przepisy prawa polskiego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl