Czytniki kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1200g

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1200g
Czytnik kodów kreskowych Voyager 1200g

Na bazie najlepiej sprzedającego się na świecie czytnika laserowego została stworzona jego współczesna wersja odpowiadająca wysokim wymaganiom rynku.
Voyager 1200g to wysokiej jakości skaner nawet bardzo uszkodzonych czy wyjątkowo złej jakości kodów. Dekoduje również kody o dużej gęstości. Duża wydajność odczytu zwiększa przepustowość wprowadzania danych i minimalizuje ilość błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych, co znacznie usprawnia obsługę klientów.

Cena: 504,00 zł (netto: 409,76 zł )
szt.

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1250g

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1250g
Czytnik kodów kreskowych Voyager 1250g

Voyager 1250g to jednoliniowy czytnik kodów kreskowych. Zastosowany układ laserowy zapewnia doskonały odczyt standardowych kodów 1D oraz kodów GS1 DataBar nawet tych uszkodzonych, czy słabej jakości.

Cena: 567,00 zł (netto: 460,98 zł )
szt.

Czytniki kodów kreskowych – idealne rozwiązanie do Twojej firmy

Chcesz ułatwić sobie pracę i wyeliminować kosztowne błędy? Zdecyduj się na urządzenia, które nie tylko umożliwią przeprowadzenie automatycznych operacji, lecz także szybką i bezproblemową identyfikację konkretnego produktu. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór czytników kodów kreskowych, zarówno ręcznych, jak i prezentacyjnych przeznaczonych do pracy w handlu, magazynie, biurze czy sektorze bankowym.

Szeroki wybór czytników kodów kreskowych w tti.pl

Czytnik kodów kreskowych to niezbędne urządzenie w wielu branżach, nie tylko tych związanych bezpośrednio z handlem detalicznym i magazynowaniem. Nasze urządzenia są dedykowane również do pracy w biurze, bankach, urzędach, bibliotekach, placówkach medycznych, kinach, halach produkcyjnych czy hotelach. Wśród naszej szerokiej oferty bezprzewodowych i przewodowych czytników, każdy z klientów znajdzie rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb i specyfiki działalności. Posiadamy zarówno stacjonarne urządzenia, które sprawdzą się w dużych sklepach spożywczych, jak i lekkie, ergonomiczne ręczne skanery, które najczęściej stosuje się do odczytywania kodów kreskowych w mniejszych punktach handlowych i magazynach.

Czytniki kodów kreskowych Bielsko-Biała – wyłącznie renomowani producenci

W naszym asortymencie znajdują się jedynie wysokojakościowe czytniki od najlepszych producentów:

- Datalogic,

- Honeywell,

- Motorola,

- Newland,

- Zebex,

- Zebra.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nowoczesne czytniki kodów kreskowych

Warto wiedzieć, że oferowane przez nas czytniki kodów kreskowych sprawdzają się również podczas pracy na zewnątrz. Niektóre modele mają naprawdę szeroki zakres tolerowanych temperatur. Część dostępnych u nas czytników pracuje zarówno w trybie ręcznego skanowania, jak i w trybie automatycznym, na podstawce. Wiele z nich można szybko połączyć z innymi urządzeniami, a ponadto mają one bluetooth. Warto także wiedzieć, że nasze czytniki radzą sobie z różnego rodzaju kodami, nawet tymi uszkodzonymi lub bardzo słabej jakości. Przydatny może okazać się także dźwiękowy i optyczny system przywoławczy, dzięki któremu z łatwością zlokalizujesz urządzenie. Jeśli natomiast zależy Ci na jak najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni w małym lokalu, wybierz czytnik z podstawką magnetyczną, który możesz zamontować nawet pod blatem roboczym i ustawić dowolny kąt nachylenia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 33 822 84 21

Email: kasy@tti.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl